Buy professional website templates for an affordable price and sign up with the best web host.

Wędkowanie z przewodnikiem

 

Oferujemy możliwość wędkowania z przewodnikiem wędkarskim. Ten rodzaj  usługi proponujemy na wybranych akwenach pomorskich w szczególności  położonych  w kompleksie leśnym Bory Tucholskie.

Bory Tucholskie są jednym z największych kompleksów leśnych w Polsce. Obejmują one obszar ponad 250 tys. ha powierzchni leśnej. Bory swoje walory zawdzięczają niezwykłej rzeźbie terenu, bogactwu setek jezior i rzek, różnorodności środowisk leśnych. Jednym z najbardziej znanych jezior  to Jezioro Charzykowskie – kolebka sportu żeglarskiego

 

 

LESZCZE Z TONI NA JEZIORZE LIPCZYNO WIELKIE

Szczupaki na tym jeziorze potrafią być tak duże że podczas zacięcia i holu ryby stawiają taki wielki opór jakby przynęta o pień drzewa zahaczyła. Dla przykładu zapraszam do oglądnięcia poniższego filmiku z jednego dnia połowu na tym wspaniałym jeziorze.

 

Uwaga wędkarze!!!


Wyjątkowo w tym roku marzec/kwiecień 2015 (brak pokrywy lodowej) firma ECHO AQUSTIC przygotowuje specjalną ofertę na połów  mamy nadzieję dużych leszczy w miesiącu marzec-kwiecień-maj na jeziorze Lipczyno Wielkie.

Po ustąpieniu cienkiej pokrywy lodowej zaczynamy nęcenie wybranych stanowisk żerowania leszczy. Wędkowanie tylko z nami i jesteśmy jedyni na całym jeziorze. Na pewno nie pokażemy na wiosnę filmów z tegorocznych wiosennych połowów - udostępnimy je dopiero na koniec roku by nie zdradzać cudownych łowisk innym wędkarzom. Myślę że rekord Polski leszcza pod względem wagi może czuć się zagrożony.

 

W zależności od pory roku oferujemy usługę wędkowania z przewodnikiem różnymi metodami oraz na wybrane gatunki ryb. Jedną z ulubionych  metod jest zasiadka na lina. Nasz dotychczasowy rekord to lin o wadze 3,2kg. Lubimy również spinning, naszym łupem padają piękne szczupaki i okonie. Leszcza i płoć  można praktycznie łowić przez cały rok z dobrymi wynikami. Jakie ryby łowimy można zobaczyć na naszych amatorskich filmikach (wszystko "na żywo") bez żadnego " sklejania"  filmu z kilku dni.

 

 

 

 

 

 

Pomost w bazie wędkarskiej Krępsk

 

Kontakt z Nami

 

 

 

 

Joomla 1.7 Templates designed by College Jacke